Cesta krajinou vnější i vnitřní

Chceš vyrazit do přírody, ale nevíš s kým, kam a jak? Bude mi ctí být Tvým osobním průvodcem po úžasných skrytých koutech naší země. Zanořením se do zelené náruče krajiny prožíváme jemný obřad přirozeného propojení s přírodou, v níž každá živá bytost nachází očištění a inspiraci.

Oslovuji Tě v jednotném čísle, protože tak je provázení krajinou primárně zamýšleno. Jen Ty se svými proudícími myšlenkami a pocity, a já jako Tvůj nenápadný průvodce na tvé vlastní cestě k tomu, co potřebuješ. Je to zpočátku cesta mimo komfortní zónu, stezka odvahy a dobrodružství. Ideální způsob, jak otevřít dveře něčemu novému, nebo jak najít novou rovnováhu. Můžeš to brát jako pomůcku k vnitřní transformaci. Nebo jako způsob, jak si důkladně vyčistit hlavu. Nebo, chceš-li, prostě jen takový vandr.

Pokud máš pocit, že s přáteli nebo s rodinou bude veseleji, můžeme vyrazit všichni společně.

Jak to probíhá

Obvyklé schéma dvoudenního vandru: Sejdeme se dopoledne ve výspě civilizce. Půjdeme krajinou a budeme si povídat nebo mlčet, jak se nám bude chtít. K večeru na nějakém divokém místě to zapíchneme, zatáboříme a přespíme. Dopoledne posnídáme, pokocháme se sílícími paprsky a zpěvem ptáků, popovídáme a vyrazíme zpět.

Co bude probíhat mezi tím, to není dáno. Ale zaručuji vám, že na cestě přírodou se člověk s nudou nesetká. Vlastně počkat, nezaručuji. Pokud se setká, je to zřetelnou známkou, že s ním cosi není v pořádku, a potřebuje tu přírodu jako prase drbání!

Doba výletu, jeho charakter i počet výletníků – vše je na dohodě!

Cena výletu? Jsme rovnocenní lidé. Proto cena pro Tebe na den budiž asi taková, kolik by sis Ty za ten den sám/sama vydělala, plus cestovné vlakem. Pokud začneme večer, cena je za první den poloviční. Napiš a dohodneme se.